Kancelaria Radcy Prawnego - Bartosz Frączyk

Radca prawny Bartosz FrączykRadca prawny Bartosz Frączyk. Ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, a kolejno studia doktoranckie w Katedrze Postępowania Cywilnego. Od złożenia egzaminu radcowskiego w 2003 r. jestem zrzeszony w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Doświadczenie zdobywałem jako arbiter z listy arbitrów Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych oraz syndyk masy upadłości z listy kandydatów Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie. Posiadam również szereg publikacji, prowadziłem także zajęcia akademickie z zakresu prawa gospodarczego oraz postępowania administracyjnego na Krakowskiej Akademii. Praktykę obrotu gospodarczego znam jako członek rad nadzorczych spółek prawa handlowego.

Zespół Kancelarii stanowią ponadto radcy prawni, aplikanci radcowscy i prawnicy, specjaliści w swoich dziedzinach prawa. Ich doskonała znajomość mechanizmów rynkowych i realiów polskiej gospodarki, a także wiedza prawna na najwyższym poziomie, pozwala na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Wiem, że Klient ceni możliwość kontaktu ze swoim prawnikiem. Dlatego dbam, aby moi klienci byli na bieżąco zorientowani w tym, co dzieje się w ich sprawach. W tym celu korzystam z nowoczesnych środków komunikacji, co upraszcza i przyspiesza przepływ informacji. Podmioty korzystające z moich usług na bieżąco znają stan prowadzonych spraw.

Podstawą zasadą Kancelarii jest umiejętność poszukiwanie optymalnego i kompleksowego rozwiązania problemu Klienta. Stąd zespół Kancelarii dba o to, by osoby korzystające z jego pomocy znały swoje możliwości i świadomie dokonywały najlepszego dla siebie wyboru.